Yönetim Kurulu

Kulübümüz, Marmara Eskrim Spor Kulübü Derneği çatısı altında 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bu süre içinde, gerek kurucu üyelerimiz gerekse devam eden yıllarda bir çok üyemiz, son derece özverili, gayretli ve gönülden çalışmalarıyla eskrim sporunu yapmak isteyen çocuklarımıza mümkün olan en iyi olanakları yaratmayı başarmışlardır. Bir “bayrak yarışı” gibi, üyelerimiz ve velilerimiz, kendilerine verilen işleri, titizlikle görev edinmiş ve sonlandırmak için gayretlerini esirgememişlerdir. Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun, zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla bugün de çabalarımızı en üst düzeyde göstermeye devam etmekteyiz.

Yönetimimizin yegane amacı: “Çocuklarımıza eşit, adil, sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayarak; bu sporda gidebildikleri yere kadar gidebilmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmaktır.”

Bu amaç için; yönetim iç yapımızda; kurumsal bir organizasyon olarak devam etmemizi sağlayan Kalite Yönetiminden sorumlu bir üyemiz, çocuklarımızın sağlığı ile yakından ilgilenen Sağlıktan İşlerinden sorumlu doktor üyemiz, Teknik Heyet ile koordinasyonu sağlayan eskrim sporuna teknik olarak hakim bir üyemiz ve Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) ile ilişkilerimizi sıcak, yakın ve devamlı olmasını sağlayan bir üyemiz daima yer almaktadır.

Ayrıca bünyemizde; kurumsal ilişkilerimizin sürdürülmesi amacıyla Kurumsal İletişim ve Sponsorluk Komitesi, antrenman programlarının düzenini ve salonumuzun güvenliğini denetleyen Sporcu Antrenman Programı (SAP) Denetim Komitesi ve katıldığımız turnuva süreçlerinin sağlık ve güven içinde ve de eksiksiz olması amacıyla Turnuva Organizasyon Komitesi yer almakta ve faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Biz büyük bir aileyiz; sizlerle daha da büyümeye devam edeceğiz.

Saygılarımla

Ziya Haluk AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı