Antrenörlerimiz

Marmara Eskrim Spor Kulübünün her biri deneyimli antrenörleri

Baş Antrenör
Damir SAYFUTDINOV 

Rusya Federasyonu ve T.C. Vatandaşıdır. Evli iki çocuklu olup İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşamaktadır. 2004 Atina Olimpiyatları 3. Rus Erkek Flöre milli takımı sporcusu Rouslan NASSIBOULLINE ‘in kulüp antrenörüdür. 12 yıldır ülkemizde çalışmakta olup, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçirilmiştir. Sporcumuz İrem Karamete’nin 32 yıllık aranın sonrasında olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmesinde baş rolü oynamıştır.

Zeynep YALÇIN

İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Türkiye Eskrim Federasyonu’ndan epe ve flöre branşlarında 2. kademe antrenörlüğe sahiptir. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın İstanbul Kadıköy İlçesi Eskrim Koordinatörüdür. Acil ve İlkyardım sertifikaları bulunmaktadır.

Farhad SAYYAD

1979 Tahran doğumludur. Tahran Konservatuarı mezunudur. İran Eskrim Federasyonu’ndan flöre ve epe branşlarında antrenörlük belgeleri sahibidir. Tahran Ulusal Eskrim Takımı’nda antrenörlük yapmıştır. Yine Tahran Eskrim Teknik Komitesi Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Ayrıca acil ve ilk yardım sertifikaları bulunmaktadır. Uzun yıllar flöre ve epe antrenörlüklerini bir arada yürütmüştür. Ülkesinin çeşitli eskrim organizasyonlarında ulusal hakemlik ve teknik komite başkanlıkları yapmıştır. İyi derecede Türkçe, Rusça ve İngilizce bilmektedir.

Ön Başvuru

Marmara Eskrim Spor Kulübüne ön kayıt yaptırmak için iletişime geçiniz.